Doku Yapıştırıcısı 0,5ml (0,5gr) SurgiSeal Stylus
Doku Yapıştırıcısı 0,5ml (0,5gr) Glustitch

Doku Yapıştırıcısı 0,5ml (0,5gr) SurgiSeal Stylus (VM00235)

5,00

Satışlarımız Sadece Veteriner Hekimlere, Veteriner Teknisyenlere/Teknikerlere Yapılmaktadır. Fiyatlarımızı Görebilmek ve Sipariş Verebilmek için Lütfen Üye Olunuz.

 

 

Yeni Ergonomik Tasarımlı Stylus Aplikatör uygulama esnasında gelişmiş tutuş sağlar. Stilus aplikatör, in-vitro çalışmalarda mevcut n-butil siyanoakrilatlardan daha yüksek kesme gücüne sahip, yüksek mukavemetli özel bir 2-oktil siyanoakrilat formülasyon içerir.

Hassas Açılı Uç kullanıcının her zaman hassas uygulama için hastaya yapıştırıcıyı doğru bir şekilde uygulamasına olanak tanır.

OctylFlex® Teknolojisi hastanın konforunu arttırmak için arttırılmış esneklik sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, erken kabuklaşmayı önlerken yapıştırıcının bütünlüğünün korunmasına da yardımcı olur.

Mikrobik Bariyer ve Suya Dayanıklı Koruma enfeksiyonun yaralarını ulaşması riskini azaltarak hastaları korur. Staphylococcus epidermidis üzerinde yapılan in-vitro test, cilt florasının normal gram pozitif göstergesidir.10 Yapıştırıcı ayrıca suya dayanıklı olup, hastaların ameliyattan hemen sonra duşa girmelerine izin vermektedir.

 

 

 

Benzer Ürünler