KATEGORİLER
BİZ KİMİZ?

Alanında lider olan firmamız 2000 senesinde Seçkin Medikal şahıs şirketi olarak kurulmuştur. 2012 senesinden itibaren Seçkim Medikal  Ürünleri  San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetine devam etmekte olup, 2017 yılında veteriner hekimlerimizin isteği doğrultusunda, yoğun uğraşlar sonucu www.veterinermalzeme.com sitesini faaliyete geçirerek bu alandaki büyük bir boşluğu gidermeyi hedeflemiştir. ETBİS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi)’ne kayıtlı olan firmamız, e-fatura mükellefi olarak hizmetine devam etmektedir.  Özel hastane, kamu hastaneleri,  tıp merkezleri gibi alanlardaki bilgi ve birikimini, veteriner hekimlerimizin de hizmetine sunan www.veterinermalzeme.com, gün geçtikçe büyüyüp hekimlerimizin gözdesi haline gelmiştir. 25 kişilik kadromuz, 5000 metrekarelik depomuz, 1000 metrekarelik üretim alanı ve 4000’den fazla ürün yelpazesiyle her gün 1000'lerce müşterimizin ihtiyaçlarına anında cevap vermek için, elimizden gelenin fazlasını yapmaya çabalıyoruz. www.veterinermalzeme.com, 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini  sağlayan SSL sertifikası kullanarak, güvenli alışverişin simgesi haline gelmiştir. www.veterinermalzeme.com  ’da kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Ak-yel,  Kruuse, Hauptner,  Medbar,  Galena, Multikan, Bond Kimya, Bıçakcılar, IMS,  Andis,  Oster,  Beybi,  Medwelt,  Betasan,  Octamed,  Seyitler Kimya,  Ayset,  Helmed ve daha birçok firma ile çözüm ortaklığı kurmuş olan sitemiz, Türkiye’nin 81 iline de aynı hizmeti, aynı titizlikle aynı özeni  vermeyi amaçlamış olup, sadece veteriner hekimlerimize hizmet vererek bu alanda bir ilki gerçekleştirmiştir. Amacımız hekimlerimizin işletme maliyetini düşürmek, kliniğinde eksik olan  ne var ise, tedarik edebileceği bir site olabilmektir. Veteriner hekimlerimizin desteği ile, bu yolda çok hızlı ve emin adımlarla yürümekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Her zaman gelişen, bulunduğu yer ile yetinmeyip daha da ileri gitmeyi amaçlayan ve tüm bunları zevkle yapan www.veterinermalzeme.com ekibi olarak Hedefimiz, İSTEKLERİNİZDİR.

 

FİYATLARI NASIL GÖREBİLİRİM?

Sitemiz; 15.05.2014 tarih 29001 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği” hükümlerine uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu Sebepten dolayı, üye dışı fiyat gösterimi yapılamamakta olup, ürünler hakkında fiyat harici bilgi almak için mesai saatleri içerisinde 0850 305 0334 arayabilir ya da Whatsapp 0850 305 03 34 numarasına mesaj atabilirsiniz. Fiyatları görebilmek için ise, sitemize üyelik talebinde bulunabilirsiniz. (Yönetmelik gereği telefon yada mail aracılığı ile fiyat verilememekte olup, veteriner hekim/veteriner teknikeri ya da teknisyeni haricinde satış yapamamaktayız. Veteriner hekim öğrencileri ise sitemize öğrenci numaraları ve öğrenci belgeleri ile üye olabilirler.) Üye olup, gerekli kontroller tarafımızca sağlanıp, üyeliğiniz onaylandıktan sonra tarafınıza mesaj olarak bilgisi verilecektir. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra sitemize girip, tüm fiyatlarımızı görebilir, sipariş verebilirsiniz.

 

KİŞİSEL VERİLERİM NASIL KORUNUYOR?

veterinermalzeme.com ile paylaşılan kişisel veriler, veterinermalzeme.com’un gözetimi ve kontrolü altındadır. veterinermalzeme.com, yürürlükteki ilgili mevzuat hükümleri gereğince bilginin gizliliğinin ve bütünlüğünün korunması amacıyla gerekli organizasyonu kurmak ve teknik önlemleri almak ve uyarlamak konusunda veri sorumlusu sıfatıyla sorumluluğu üstlenmiştir. Bu konudaki yükümlülüğümüzün bilincinde olarak veri gizliliğini konu alan uluslararası ve ulusal teknik standartlara uygun surette periyodik aralıklarda sızma testleri yaptırılmakta ve bu kapsamda veri işleme politikalarımızı her zaman güncellediğimizi bilginize sunarız.

 

SİTENİZDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK GÜVENLİ Mİ?

veterinermalzeme.com'da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. veterinermalzeme.com'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

 

VETERİNER HEKİM DEĞİLİM SİZDEN ALIŞVERİŞ YAPABİLİR MİYİM?

veterinermalzeme.com sitesi 2017 senesinde sadece veteriner hekimlerin ihtiyacına yönelik olarak kurulmuştur. bu sebepten dolayı malesef hekim dışı satışımız bulunmamaktadır.

 

YURTDIŞINA TESLİMATINIZ VAR MI?

veterinermalzeme.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

 

ALDIĞIM ÜRÜNLERİN FİYATLARINA KDV DAHİL Mİ?

veterinermalzeme.com üzerinden satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir. Faturası ile birlikte gönderimi sağlanacaktır.

 

KARGO ÜCRETİNİZ NE KADAR?

Sitemiz üzerinden verilen 300 TL tutarının altındaki siparişlerde kargo ücreti sabit olup 23,60 TL, kapıda ödeme seçeneğini seçtiğinizde 9,44 TL tahsilat bedeli alınmaktadır.Sipariş sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

 

KREDİ KARTINA TAKSİT YAPILIYOR MU?

veterinermalzeme.com üzerinden yapılan alışverişlerde, kredi kartı ile vade farksız tek çekim olarak, ya da vade farkı ile taksitle ürün alabilirsiniz.

 

SİPARİŞLERİMİ HAVALE/EFT YOLUYLA ÖDEYEBİLİR MİYİM?

veterinermalzeme.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kapıda Ödeme, Kredi Kartı seçeneği yanısıra, havale/eft ile ödeme yapma olanağı da bulunmaktadır.

 

 

  Ziraat Bankası:   TR47 0001 0008 0358 2080 3650 01 
   İş Bankası:  TR31 0006 4000 0013 4300 7348 16
  Garanti Bankası:   TR34 0006 2001 1000 0006 2996 09

 

 *Hesaplarımız SEÇKİM MEDİKAL ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. adınadır.

Banka dekontunu [email protected] adresine mail atmanız dahilinde daha çabuk işlem yapılacaktır.

 

SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR?

veterinermalzeme.com'dan vermiş olduğunuz siparişler, sipariş tarih ve saatine göre OLABİLDİĞİNCE EN HIZLI bir şekilde 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmeye çalışılmaktadır.

Bu süreyi aşabilecek ender durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçecektir. 

 

RESMİ TATİL GÜNLERİNDE TESLİMAT YAPILIYOR MU?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ ERKEN GÖNDEREBİLİR MİSİNİZ?

Siparişleriniz; veterinermalzeme.com'a ulaşan tarih ve saate göre, "sırası ile" hızlı bir şekilde kargolanmaktadır.

 

KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR?

veterinermalzeme.com'da sipariş teslim tarihi; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve çevre illerinde %95 * oranında 1-3 ** gün, diğer illerimiz için ise 4-6 ** gün olarak belirtilmiştir.

*
 (Yaşanılacak herhangi bir aksilikte müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir.)

** (Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)

 

ALDIĞIM ÜRÜN(LER) HANGİ SAATLERDE TESLİM EDİLECEK?

Siparişiniz YURTİÇİ KARGO tarafından 09:00 - 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (İş Günlerinde) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 

SİPARİŞİMİN TESLİMAT ADRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0850 305 03 34 çağrı merkezimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

SİPARİŞİM KARGOYA VERİLMİŞ. ADRES DEĞİŞİKLİĞİ YAPABİLİR MİYİM?

Güncel adres bilginizi kargo firmasına iletebilmemiz için 0850 305 03 34 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

SİPARİŞİMİN ALICI İSMİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise alıcı ismini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı ismini iletmek için 0850 305 03 34 çağrı merkezimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

SİPARİŞLERİMİ BİRLEŞTİREBİLİYOR MUYUM?

veterinermalzeme.com alışveriş modelinde siparişler, ayrı ayrı sevk edilmektedir. Bu nedenle, sipariş birleştirme işlemi yapılamamaktadır.

 

ALDIĞIM ÜRÜNÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

İADE ETME SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

veterinermalzeme.com üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 7 gündür.

 

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU. NE YAPMAM GEREKİYOR?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. İade işlemleri detayı için bkz. "Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?"

 

İADEMİ HANGİ ADRESE GÖNDERECEĞİM?

İade Adresi: SEÇKİM MEDİKAL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

10038 SK. NO:7-A A.O.S.B ÇİĞLİ/İZMİR

 

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

Sipariş İptal talebinizi hesabım/siparişlerim kısmından ya da sipariş numaranız ile birlikte [email protected] adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.

 

FİZİKİ MAĞAZANIZ VAR MI?

SEÇKİM MEDİKAL BÜNYESİNDEKİ veterinermalzeme.com, şu an için tek adresi 10038 SK. NO:7-A A.O.S.B ÇİĞLİ/İZMİR 'dir.

 

SİTE İLE İLGİLİ ÖNERİLERİMİ NASIL İLETEBİLİRİM?

Önerilerinizi iletmek için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

ÜRÜN ÖNERİLERİMİ NASIL İLETEBİLİRİM?

Önerilerinizi iletmek için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

E-BÜLTEN ALMAK İSTEMİYORUM. NE YAPMAM GEREKİYOR?

[email protected] adresine E-Bülten almak istemediğinize dair mail atmanız halinde, E-Bülten listemizden mail adresiniz çıkartılacaktır.

 

E-BÜLTEN ALMAK İSTİYORUM. NE YAPMAM GEREKİYOR?

veterinermalzeme.com sitesinin altında bulunan 'BİZDEN HABERLER' kısmına mail adresinizi yazıp, 'GÖNDER' butonuna tıklamanız durumunda E-Bülten aboneliğine üye olmuş olacaksınız.
 


 

 

 

 

Çerez Kullanımı

Yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamıza göz atabilirsiniz.