Wisas Alet ve Tıraş Makinesi Bıçağı Yağlama ve Bakım Spreyi 500 ML (VM00864)

0,00
Marka : Wisas

Bilgi İçin 0850 305 03 34 Numaralı Telefonu Arayabilirsiniz.

cerrahi aletler, traş makinesi bıçakları, cerrah, alet konteynerleri, laparasroskopi ve sisteskopi el aletleri, diğer paslanmaz çelik ve el aletleri için hazırlanmış çok amaçlı alet yağlayıcı ve bakım spreyidir.

 

yağlayıcı; kullanıldığı  malzemelerde sıkışık ve dar alanlara nüfuz ederek tutunur, penetrasyon oranı yüksektir. preparat parafin içerir. sprey sıkıldıktan sonra başka herhangi bir temizleme ihtiyacı duymadan sterilizatöre atılabilir. sprey sıkıldıktan sonra, fiziksel ve kimyasal özelliklerini yitirmez 240 dereceye kadar dayanıklıdır. 

nem ve suda; kullanıldığı yüzeylerde, neme karşı koruyucu fim tabakası oluşturur. suda erime özelliğine sahiptir. alet üzerinde yağ tabakası oluşturmaz.

pas sökücü;  kandan, dezenfektanlardan ve sudan dolayı oluşan lekeleri, tortuları, pasları yüzeylere derinlemesine nüfuz ederek temizlenmesini ve cerrahi aletlerin oynar kısımların daha kolay hareket etmesini sağlar ve paslanmayı önler

temizleyici ve koruyucu; preparat sıkıldığında alet yüzeylerine homojen dağılımını sağlar. kan ve dezenfektan kirlerini oksitleri ve pas kalıntılarını çözer. aşırı zor lekeleri gevşetir ve temizler.

 

Benzer Ürünler